miks super?

Laadides 3 € või 8 €, tuleb Superiga ainsana kaasa mahukas boonuspakett
koos lisatasuta 4G interneti, sõnumite ja boonuskõnedega kõikidesse võrkudesse. Samal ajal kui teistel kõnekaartidel kõneaeg juba tühjeneb, on Superil laetud summa ikka veel alles. Raha hakkab kuluma alles siis, kui lisatasuta mahu ära kasutad.

Telli stardikas koju

mis on super?

Super on kõnekaart, millega saad helistada ja 4G kiirustel internetis surfata – soodsalt, arvevabalt ning kvaliteetses levialas. Ühtlasi on Super Eesti kõnekaartidest ainus, millega tuleb juba 3 € või 8 € laadimisel kaasa mahukas boonuspakett.

Soodusperioodi või lisatasuta mahtude lõppemisel hakkavad kehtima supersoodsad hinnad. Samuti puudub Superil kõnealustustasu ning omavahel helistades Superid minuteid lugema ei pea, sest üks kõne maksab 1 sent.
Kui Sina juba supertingimustel ei suhtle, siis telli omale Superi stardikas siit ning muretum elu võib alata.

Hetkel võib olla müügile jäänud ka vana rohelist värvi kujundusega Superi stardikaid ning laadimiskaarte – ka neile kehtivad uued soodustused ja tingimused.

kasutamine

Startimine

Sisesta SIM mobiili ja toksi sisse PIN-kood 0000. Kasutusaja arvestus algab kõnekaardi aktiveerimisest, selleks piisab vaid ühest kõnest. Stardikomplekti on 1 euro ettemaksu.
Turvalisuse huvides soovitame SIM-kaardi PIN-koodi koheselt vahetada. Kui uue PIN-koodi unustad või kolm korda valesti sisestad, kasuta stardikomplektis olevaid PUK-koode.

Kasutusaeg

Kõnekaardi teenuseid saad kasutada kõneaja lõppemiseni või 180 päeva alates stardika aktiveerimisest. Pärast seda on Sul võimalik 30 päeva jooksul kõnedele vastata ja Sulle saadetud sõnumeid lugeda, kõneaega laadida ning helistada hädaabinumbrile 112. Kui Sa ka selle 30 päeva jooksul Superi kasutusaega pikendavat laadimist ei tee, kaotad oma telefoninumbri ja kasutamata kõneaja ning pead ostma uue stardika.
Superi kasutusaeg pikeneb 180 päeva võrra iga kord minimaalselt 3 € laadimisel.Vähemalt 3 € kõneaega pead laadima ka siis, kui Sa pole oma kõneajajääki 180 päeva jooksul ära kasutanud.

Kõnekaartide üldtingimused