Internet

Superiga läheb elu alati ülesmäge – esimese kõnekaardina Eestis surfad meiega nüüd 4G kiirustel ning seda kvaliteetses Telia võrgus. Kes veel ei tea, siis 4G interneti näol on tegemist ülikiire mobiilse internetiga, mille kiirust võib võrrelda koduse püsiühenduse kiirusega. Praeguseks on Telia 4G leviga kaetud juba pea terve Eesti.

Superi mobiilse internetiga on andmesidearve alati kontrolli all, sest Superile rakendub vaikimisi päevalagi 1 € (maks. 200 MB). Nii ei kulu Sul internetile päevas kunagi rohkem kui 1 euro. Pärast 200 MB täitumist päevas piiratakse kiirus 64 kbit/s allalaadimisel ja 32 kbit/s üleslaadimisel. Uue kalendripäeva alguses piiramatu kiirus taastatakse.

Kui päevase andmesidemahu ära kasutad, aga soovid kiirust koheselt taastada, lae täiendava mahu saamiseks vähemalt 3 €, millega tuleb kaasa 250 MB tasuta internetti (lisaks 250 tasuta SMS-i ja 30 tasuta kõnet kõikidesse võrkudesse Eestis).
 

Vajad enamat?  Võta üks netipakettidest:

 

Lisatasuta internet

Tasuta andmemahtu saad oma Superile 3 € ja 8 € laadimisel. Vaata täpsemalt siit.

Internet välismaal

Tutvu interneti hinnastusega välismaal siin

Seadistamine

Andmeside seaded on vaikimisi enamus Androidi telefonides olemas. Kui neid pole, saab seadeid tellida sõnumiga (SMS märksõnaga „seaded" numbrile 1711) või siis telefonis käsitsi seadistada.